VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


Montáže vestavěných skříní, kvalitní služby

vestavěné skříně na míru, dětské pokoje, zakázkový nábytek...

Při montážích skříní na míru klademe velký důraz na kvalitu materiálů, kvalitu výroby jednotlivých komponent (ISO 9001 : 9002) a preciznost provedení montáží. Vestavěné skříně vyrábíme z laminované dřevotřísky a vybrat si můžete z celkem 73 různých barevných variant.

Dveře vestavěných skříní mohou být laminované, zrcadlové, dýhované, žaluziové nebo ratanové. Posuvné dveře skříní na míru umožňují lepší využití volného prostoru a jsou dostupné také v různých typech a povrchových úpravách.

Součástí našich profesionálních služeb v oblasti dodávek vestavěných skříní je vedle poradenství především:

  • přesné dodržování stanovených technologických výrobních postupů
  • kvalitní montáž všech komponent a celkové bezchybné provedení finálního výrobku
  • záruční a pozáruční servis

Montáž vestavěné skříně na míru Montáž vestavěné skříně na míru Montáž vestavěné skříně na míruMontáž vestavěné skříně na míru Montáž vestavěné skříně na míru

 

Kvalitní montáže vestavěných skříní na míru

Vestavěné skříně jsou sestaveny z různých prvků, dílů a materiálů. To samo o sobě klade nemalé nároky na kvalitu montážní, technické a truhlářské práce. Je potřeba dodržovat stanovené výrobní postupy, přesnost, dbát na správnou funkčnost všech pohyblivých komponent, neboť jsou určeny pro dlouhodobé používání apod.

Velká prostorová řešení vestavěných skříní jsou zpravidla také montážně složitější. Stejně tak řešení do atypických bytových nebo jiných prostor. Pro celkové bezchybné provedení finálního výrobku, které splní Vaše očekávání, je proto nezbytné dbát na kvalitu všech fází montáže od zaměření, až po poslední detaily.

Náš realizační tým, který se stará o montáže a servis Vašich skříní na míru tvoří zkušení lidé s dlouholetou praxí v oblasti montáží nábytku na míru. Nepřekvapí nás žádný z Vašich, třeba i atypických, požadavků na celkové řešení, neboť jsme velmi kreativní lidé.

Jsme precizní a zároveň vše podřizujeme individuálnímu přání i potřebám našich zákazníků. Dbáme na takové maličkosti, jako je například zatmelení vnějších spár proti průniku nečistot, nebo přezutí při práci v bytových prostorách a následný úklid po dokončení montáže.

Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 303 407, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ